Svetlobni šov v spomin na Jeffa Hannemana

0 1

Avtor: Urban Bolta

Na spletu je velik hit postal več kot osemminutni posnetek predprazničnega »light šova«, ki služi kot posvetilo letos preminulemu Slayer kitaristu Jeffu Hannemanu.

Šov, v katerega so vloženi dnevi in dnevi truda, je delo nekega ameriškega težkorockerskega navdušenca, ki je na spletu znan pod vzdevkom Slayer Bob, v preteklosti pa se je na podoben način poklonil že Metallici in Machine Headom.

Letos aktualno svetlobno okrasitev je opremil s Slayer klasikami Hell Awaits, Angel of Death, War Ensemble ter Raining Blood. Bob se je sicer letos želel posvetiti kakšnemu drugemu bendu, saj je Slayerje »obdelal« že v preteklosti, a ga je nepričakovana smrt originalnega Slayer kitarista 2. maja prepričala, da se še enkrat več pokloni tem kalifornijskim thrash metal gigantom. “Namenjen je vsem poslušalcem metala, v prvi vrsti pa Jeffu v spomin!”, je v videu še zapisal železni Bob.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki