Browsing Tag

Stanley, Paul

Bo Kiss kitarist izdal svoj DVD?

Paul Stanley bo posnel svoj nastop v dovarani House of Blues v Chicagu 6.11.2006 z namenom, da bi ga izdal v prihodnosti morda na DVD-ju. Paulov solo album "Live To Win", je izšel 24.10.2006 in se je prodal že v preko 17.000 kopi

Live To Win

Izdati šele drugi solo album, po več kot 25 letni pavzi od prvenca? No ja, pa naj bo! Sploh, če gre za več kot prekaljenega mačka v show businessu, ki ve kako kako se tej stvari streže potem lahko ostali samo molčimo.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki