Bo Kiss kitarist izdal svoj DVD?
Paul Stanley bo posnel svoj nastop v dovarani House of Blues v Chicagu 6.11.2006 z namenom, da bi ga izdal v prihodnosti morda na DVD-ju.
Paulov solo album “Live To Win”, je izšel 24.10.2006 in se je prodal že v preko 17.000 kopijah samo na tleh ZDA v prvem tednu po izidu. Tako se je na tamkajšnji Bilboardovi lestvico uvrstil na 53. mesto 200. najbolje prodajanih plošč.
Njegovo recenzijo si lahko preberete TUKAJ.