Terror z novim koncertnim albumom!
Los Angeles hardcore krvniki Terror bodo izdali v začetku prihodnjega leta koncertni album z naslovom “Live By The Code”, preko založbe Century Media Records.
CD je posnel Chad Gilbert (New Found Glory, Shai Hulud), za misk zvoka je poskrbel Matt Hyde (Hatebreed, Slayer).
Terror so 22.10.2012 predstavili publiki na konceru v Leedsu (Anglija) novo skladbo “Hard Lessons”, ki so ga Terror posneli, vključen pa bo na posebno sedeminčno vinilno izdajo, na kateri bo b-stran zasedala skladba “Only The Devil Knows” (s posebnim gostom Anthonyjem Herrera-o iz zasedbe Take Offense).
V februarju 2013 se Terror odpravljajo na ko-headlinersko turnejo z zasedbo H20. V sklopu severno ameriške turneje bodo odpirali koncerte pred obema skupinama še Backtrack in Code Orange Kids.