Tesseract posneli video za »Hexes«
Avtor: Primož Novak
Angleška zasedba Tesseract je posnela video za skladbo »Hexes«, ki se nahaja na lanskoletnem albumu »Polaris«.
Skupina je video posnela v sodelovanju z Georgeom Laycockom iz Blacktide. Snemanje je potekalo na različnih lokacijah, med drugim tudi v repliki modula mednarodne vesoljske postaje v nacionalnem vesoljskem centru v Leicestru.
Vokalist zasedbe Dan Tompkins pravi, da je video najbolj koheziven in udaren, kar jih je skupina naredila doslej.
Skupina bo 16. septembra izdala razširjeno verzijo aktualnega albuma, čez nekaj dni pa prične turnejo po ZDA skupaj z Gojiro. Od evropskih datumov so najavljeni edino po Veliki Britaniji, ki bodo potekali marca skupaj z Devin Townsend Project.