The Crown ponovno pri založbi Metal Blade
Avtor: Primož Novak
Švedske death metal legende The Crown so za novi album podpisale pogodbo z Metal Blade Records, pri kateri so izdale legendarne albume Crowned in Terror, Deathrace King in Hell Is Here.
Skupina je povedala, da je zelo počaščena z njihovim povratkom na založbo, ki jih je podpirala v času, ko so si gradili kariero. Sedaj je čas, da se ponovno požene Death Metal mašino!
Skupina je pred nedavnim končala s snemanjem novega albuma, ki je potekalo v Studiu Fredman. The Crown z albumom obljubljajo veliko presenečenje za leto 2018.
12. januarja bo pri omenjeni založbi izšel prvi singel prihajajočega albuma, ki bo na voljo na sedeminčnem vinilu. Dražilnik za skladbo lahko poslušate TUKAJ.
The Crown trenutno tvorijo
Johan Lindstrand – vokal
Magnus Olsfelt – bas
Marko Tervonen – kitara
Robin Sörqvist – solo kitara, back vokal
Henrik Axelsson – bobni