The Darkness sprejeli v svoje vrste novega basista!
The Darkness so dobili novega člana na mestu basista. To je Toby MacFarlaine, ki je pred tem sodeloval z bivšim Blur kitaristom Grahamom Coxonom. Toby je zamenjal na poziciji igranja bas kitare originalnega The Darkness basista Richieja Edwardsa, potem, ko je ta prevzel, zaradi odhoda Justina Hawkinsa iz skupine, vlogo pevca!
Nova postava se baje celo dogovarja o preimenovanju skupine!