The Fall izdali nov album!

0 2

Legendarni britanski post-punkerji The Fall so včeraj izdali svoj 30. studijski album.

Album nosi naslov Re-Mit.

Bendov 30. studijski album je izšel včeraj kljub prvotnim napovediim, da bo izšel 15. maja. Bendov zadnji album je izšel leta 2011 – nosil je naslov Ersatz GB, s katerim E. Smith ni bil zadovoljen, zato je fanom obljubil, da bo Re-Mit veliko boljši. O zadnjem albumu je Smith povedal še več: “Vsaj 5 skladb na Ersatz GB je slabih. Vprašajte kogarkoli iz benda o naših slabih komadih – vsi bodo rekli, da so to komadi z našega zadnjega albuma. In zdaj imamo tega dovolj. Pazite se torej Re-Mita.

Na albumu bodo naslednji komadi:

‘No Respects (instrumental)?’
‘Sir William Wray?’
‘Kinder Of Spine?’
‘Noise?’
‘Hittite Man?6’
‘Pre-MDMA Years?’
‘No Respects rev.?’
‘Victrola Time’?
‘Irish?’
‘Jetplane?’
‘Jam Song?’
‘Loadstones’

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki