The Gathering snujejo nov album
Avtor: Peter Podbrežnik
The Gathering so napovedali, da bo aprila 2009 izšel njihov deveti studijski album. Album se bo imenoval “The West Pole”. Na albumu bo sodelovala nova ženska vokalistka ter še dve gostujoči pevki.