The Ponys v KUD France Prešeren!
V petek, 1. junija, v KUDu Franceta Prešerna prihaja Čikaška zasedba The Ponys.
Čikaški kvartet Ponys je začel glasbeno pot leta 2001 in do lani je razprodal vse tri uvodne single, ki so izšli za založbe Contaminated, Big Neck in In The Red. Nase je pritegnil pozornost s pristnim križancem garažnega rocka in post-punka v eni osebi. V času, ko smo priče številnim rivajvlom, ki prej dolgočasijo, kot pa navdušujejo, je kvartet Ponys ponudil prepleteno glasbeno govorico zapuščine garažnega in psihedeličnega rocka 60. let z artističnimi izleti punkovskega naboja s konca 70. let in post-punkovskimi elementi s preloma 70. v 80. leta. Vljudno vabljeni!