The Sword najavili koncertni album
Avtor: Primož Novak
Teksaška stoner rock zasedba The Sword bo 5. maja pri Razor & Tie izdala prvi koncertni album »Greetings From…«, ki je bil posnet na jesenski turnejo z zasedbo Opeth.
Skupina bo za promocijo izdelka opravila dve turneji, ki bosta potekali le po ZDA. Za tem pa bo skupina nadaljevala z delom za novi, šesti studijski album, ki bo izšel v začetku leta 2018.
Zadnji album skupine »High Country« je izšel leta 2015, sledila je izdelek »Low Country«, na katerem so bile akustične verzije aktualnega albuma.