The Who bodo zaključili Olimpijado
Avtor: Urban Bolta
Bližajoče poletne Olimpijske igre v Londonu bodo resda v prvi vrsti športni dogodek, vseeno pa se ne gre bati tudi za pestro glasbeno dogajanje – najnovejša vest pravi, da bodo na zaključni prireditvi igrali tudi legendarni The Who!
The Who-jem nastopanje na velespektaklih ni tuje – spomnimo se, da so pred nekaj leti nastopili na Super Bowlu (finalu ameriškega nogometa), vsakoletnemu najbolj gledanemu športnemu dogodku leta.
The Who bodo na prireditvi ob zaključku iger nastopili 12. avgusta v londonskem Olimpijskem parku, družbo pa jim bodo delali še George Michael, Take That in vzhajajoča pop zvezdnica Emilie Sande. Na še enem koncertu ob zaključku iger bodo nastopili Blur, New Order in The Specials.
Dva tedna prej, natančneje 27. julija, bo v sklopu obolimpijskega dogajanja v Londonu v Hyde parku tudi koncert zasedb Duran Duran, Snow Patrol, Paolo Nutini in Stereophonics. Pa naj še kdo reče, da bo poletno glasbeno dogajanje v Londonu zaradi Olimpijade siromašno…