Tom Hamilton (Aerosmith) zapustil turnejo
Basist Tom Hamilton je zaradi bolezni zapustil aktualno krajšo Aerosmith turnejo po Avstraliji.
Svoje kolege je Hamilton pustil v Avstraliji, kjer so priljubljeni »Leteči kovači« odigrali še zadnja dva nastopa v sklopu kratke avstralske turneje. Na njegovo mesto bo stopil David Hull (Dirty Angels), Aeromsmithi bodo tako kljub bolezni oddelali še finalna dva nastopa: jutri v Brisbaneu, in 4. maja v Melbourneu. Ameriški rock velikani se po deželi kengurujev mudijo v podporo aktualnemu ploščku »Music From Another Dimension«, ki so ga izdali lanskega novembra.
Aerosmith se bodo nato napotili proti Filipinom in Indoneziji, kjer bodo igrali 8. oz. 11. maja. Skupina sporoča, da se bo Hamilton vrnil v njihovo sredo takoj ko se pozdravi, ni pa jasno, kdaj bo to. Glasbeniku sicer zdravje ne služi najbolje – leta 2009 je zbolel za rakom na grlu, zahrbtna bolezen pa se mu je vrnila tudi leta 2009, zaradi česar še danes redno obiskuje svoje doktorje.