Tony Harnell je znova zapustil TNT!

0 4

Avtor: Aleš Podbrežnik

TNT, norveški hardorck veterani, napovedujejo daljši premor, njihov pevec Tony Harnell pa je podal uradno izjavo v kateri je zapisal, da zapušča zasedbo.

Harnell je dodal da se v podrobnosti zakaj se je odločil za to potezo ne bo spuščal, želel pa je izpstaviti da je v zadnjih dveh letih kot pevec TNT neizmerno užival ter se ob tem zahvalil tudi vsem fanom za zvesto podporo skupini.

Le dan pred Harnellovo uradno izjavo, so TNT na svoji uradni spletni strani objavili da napovedujejo daljši premor in da se bodo člani zasedbe posvetii svojim samostojnim glasbenim projektom. O tem, da zapušča Harnell skupino, pa ni bilo s strani TNT nikakršnega namiga. 

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki