Tony Iommi v boljšem zdravstvenem stanju

0 1

Avtor: Primož Novak

Tony Iommi, kitarist zasedbe Black Sabbath, je obvestil, da se je njegovo zdravstveno stanje glede raka, ki ga je dobil leta 2012, izboljšalo.

Iommi je povedal, da je po zaključeni evropski turneji odšel takoj v bolnišnico, kjer se je zdravil, pričakale pa se ga dobre novice, da se je stanje glede raka izboljšalo.

Iommi je poudaril, da se lahko rak sčasoma vrne, zato mora vsakih šest tednov hoditi na krvne preiskave in se pripraviti na čimprejšnji ukrep, če se stanje spet poslabša.

Toni Iommi je trenutno precej zaposlen s poslovilno turnejo, ki se konec avgusta vrača v ZDA, nato se skupina podaja še v Južno Ameriko, zaključilo pa se bo vse skupaj v Veliki Britaniji. Zadnji nastop skupine bo 4. februarja v rojstnem mestu skupine Birminghamu. 

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki