Toto predstavljajo novo skladbo Alone

0 1

Avtor: Jernej Vene

Ob 40. obletnici benda in novi turneji bodo Toto izdali album 40 trips Around The Sun. Od treh novitet  najprej predstavljajo Alone, ki jo lahko slišite spodaj. Poleg te zbirke bodo izdali tudi škatlo z vsemi remasteriziranimi albumi in neizdanimi skladbami, tudi tistimi iz let 1981 do 1984, na katerih sta igrala žal pokojna brata Jeff in Mike Porcaro. Kitarist Steve Lukather je za Billboard ob tem povedal:

»Še brcamo, na to sem ponosen. Dobili smo vse možne oblike udarcev od tu in tam. Tekli smo na stekleno goro s stopali, namazanimi z maslom, in to štirideset let. Včasih smo bili na robu razpada in se borili za življenje. Nikoli nismo bili kul, pravzaprav smo bili antiteza temu izrazu. Začeli smo istočasno kot Sex Pistols, kar je res nepravična primerjava, samo zato, ker smo studijski glasbeniki in smo se naučili igrati na naše instrumente – od kdaj je biti dober pri svojem delu deficit?«

Toto bodo nam najbližje nastopili 9. marca 2018 v Areni Zagreb.

Več:

http://www.eventim.si/si/vstopnice/toto-zagreb-dom-sportova-986801/performance.html

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki