Tremonti v žepu s pogodbo za Napalm Records!
Avtor: Aleš Podbrežnik
Tremonti, bend, ki je pred dnevi potrdil udeležbo na letošnji izdaji tolminskega Metaldays festivala in bend,ki ga vodi imenitni Alter Bridge kitarist Mark Tremonti, je podpiisal pogodbo z Napalm Records.
Pri tej založbi bodo Tremonti tako izdali svoj četrti studijski album, ki bo nosil naslov “A Dying Machine”, njegov izid pa je pričakovan še pred koncem letošnjega leta!
Videodražilec v katerem Mark vneto napoveduje novi album ter sklenitev pogodbe z dotično založbo, lahko pogledate spodaj!
Tremonti so potrjena predskupina prihajajoče julijske turneje gigantov metala Iron Maiden, ki bodo nastopili med drugim dne 17.7.2018 v Trstu, teden dni kasneje, to je 24.07.2018, pa še v Zagrebu!