Umrl je Adam Sagan

0 0

Avtor: Rok Klemše

Za posledicami levkemije je v starosti 36 let umrl bobnar Adam Sagan, ki je v svoji karieri igral z bendi Circle II Circle, Into Eternity, Witherfall in nazadnje White Empress.

Od njega so z lepimi sporočili že poslovili Joseph Michael, Adamov sočlan v Witherfall, ki so sicer tik pred izdajo prvenca, nekdanji Nevermore in Testament kitarist Steve Smyth, ki je Adama spoznal med Nevermore turnejami za Enemies of Reality in This Godless Endeavor , člana Circle II Circle basist Mitch Stewart in kitarist Bill Hudson ter celotni Into Eternity.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki