V Kino Šiška prihajajo Shellac – 20. maj 2013!

0 2

Kdo: Shellac (of North America)
Kje: Kino Šiška, Ljubljana
Kdaj: 20. maj 2013
Cena vstopnic: 15 EUR, 18 EUR na dan koncerta

V ljubljanski Kino Šiška prihaja eden najzanimivejših triov na alternativni sceni, na čelu katerega stoji eden največjih producentov današnjega časa Steve Albini. Ne zamudite jih 20. maja 2013.

So dobri bendi. So boljši bendi. So najboljši bendi.
In je – bend bendov!
Shellac je več kot bend, je aktivna realizacija bistvenih življenskih principov na koncertnem odru.
No guest list, no accreditation, no bullshit!” (vir: www.kinosiska.si)

https://www.youtube.com/watch?v=R5sZDDT_dO4

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki