V nedeljo v Orto baru Warbringer
Avtor: Urban Bolta
kdo: Warbringer (+ Keller, Hellsword)
kje: Orto bar, Ljubljana
kdaj: nedelja, 20.11.2011
vstopnina: 15€ (rezervacija tukaj) / 18€ (brez rezervacije)
V nedeljo 20.11. bomo zopet gostili ameriške bojevnike thrash metala WARBRINGER! Kot domači predskupini bodo nastopili KELLER in HELLSWORD!
Obeta se brezglavi moshpit ob hitrih thrash ritmih!
20. novembra prihaja k nam nazaj glavna skupina thrash metal vojn WARBRINGER! Za tiste, ki še ne vedo in jih niso uspeli videti na thrash vojnah v Gala hali oz. leto kasneje prav tako v Orto baru (s Skeletonwitch): Warbringer so novodobni predstavniki agresivnega in hitrega ameriškega thrash metala. Skupina je dejansko ustvarjena za najhujše moshpite pod odrom! Dokaj na začetku kariere so nastopali v Los Angelesu kot predskupina večji in starejši thrash metal zasedbi, katero je hotela vzeti pod okrilje založba Century Media Records. Ko je založba videla Warbringer, so namesto glavne skupine podpisali z njimi, saj jih je prevzela surova energija tako mlade skupine.
Domači predskupini bosta KELLER in HELLSWORD!