V petek v Domžale vabi Vlado Kreslin
kdo: Vlado Kreslin
kje: Hala komunalnega centra, Domžale
kdaj: petek, 17. maj 2013 (ob 20:00)
vstopnina: 10€
V petek bo v Domžalah gostoval stari prekmurski glasbeni maček Vlado Kreslin, ki ga bo na koncertu spremljala Domžalska godba.
Kdo ga ne pozna? Legendo, prekmurskega glasbenika in pesnika, ki s črnim ali belim klobukom na glavi in s črno kitaro v rokah polni dvorane po celi Sloveniji. Večer, imenovan Pojezije, ki ga bomo preživeli z njim v SiTi Teatru, bo prežet tako z melanholičnim kot udarnim in šaljivim tonom. V samostojnem nastopu nas bo uro in pol držal v ritmu glasbe in poezije. Pripravite se na petje, ploskanje, cepetanje, šale in anekdote. Vlado Kreslin je mojster odrske dramaturgije, ki hitro začuti publiko, jo uglasi in se skupaj z njo odpelje … z -Goričkega v Piran… Na koncertu ga bo spremljala Domžalska godba.