V petek v Ortotu Kill Kenny

0 2

Avtor: Urban Bolta

kdo: Kill Kenny
kje: Orto bar, Ljubljana
kdaj: petek, 23.12.2011
vstopnina: 10€ (poleg dobi vsak gost tudi CD)

Prihajajoči petek bodo v ljubljanskem Orto baru nastopili Kill Kenny, novomeški garažni rockerji, ki bodo na koncertu predstavili svojo novo ploščo.

Kill Kenny, Novomeščani, kateri so pred dvema letoma začeli konceritrati, prihajajo decembra v Orto s prvo zgoščenko. Znani so po udarnosti, brezkompromisnosti in izdelanim vokalom, kateri vse skupaj začini in postavi ob bok najbolj kvalitetnim rock izvajalcem. Plošča je nastala pod taktirko Tokca ( DanD), kar je pripeljalo do kvalitetnega novodobnega rocken rolla. Glasbeno se spogledujejo s prvinskim rockom, v besedilih pa se dotikajo tem, od družbeno-kritičnih pa do vsakdanjih in ‘rokenrol’ zgodb. Drugačni so po svoji uporniški karizmi, ki jo izžarevajo v svojih pesmih in na odru.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki