Vince Neil za dva tedna na hladno
Avtor: Urban Bolta
Prvo grlo glam rockerjev Mötley Crüe Vince Neil bo moral zaradi lanskoletne junijske vožnje pod vplivom alkohola dva tedna preživeti v zaporu, temu bo sledil še dvotedenski hišni pripor, so v četrtek dosodili ameriški pravosodni organi.
“Spoznal sem, da ne smem piti in nato voziti”, je Neil skesano izjavil pred izrekom sodbe. “Sprejemam polno odgovornost mojih dejanj, ta izkušnja mi je tudi nauk za prihodnost”.
Bomo, videli, kako resno misli Neil, očitno pa ga ni huda prometna nesreča iz leta 1984 prav nič spametovala, da se še vedno vozi v vinjenem stanju. Takrat se je Neil s prijateljem – Hanoi Rocks bobnarjem Nicholasom Dingleyem – po divji zabavi prevažal v avtu, ko je izgubil oblast nad vozilom in se zaletel v nadsproti prihajajoče vozilo, posledica česar je bila Dingleryjeva takojšnja smrt in dva hudo poškodoana udeleženca iz drugega vozila.