Vračajo se Xentrix!
Avtor: Rok Klemše
Z delovanjem je znova začela originalna postava britanskih thrasherjev Xentrix. Zasedba se tako med žive znova vrača prvič po letu 2006, ko so v prav tako originalni postavi odigrali dva koncerta.
Še lepša pa je ta novica tudi zaradi tega ker Xentrix sporočajo, da so začeli tudi s pisanjem novega materiala. Ta se bo znašel na novi plošči, ki bo tako prvi studijski izdelek benda po leta 1996 izdanem albumu Scourge.
Xentrix imajo trenutno že potrjen tri koncerte v aprilu s Kreator in Evile (Dublin, Manchester in London).
Za osvežitev spomina si zavritete naslovno skladbo najboljšega albuma benda, For Whose Advantage? (1990).
https://www.youtube.com/watch?v=s5_534qkkVg