Vračajo se Xentrix!

0 2

Avtor: Rok Klemše

Z delovanjem je znova začela originalna postava britanskih thrasherjev Xentrix. Zasedba se tako med žive znova vrača prvič po letu 2006, ko so v prav tako originalni postavi odigrali dva koncerta.

Še lepša pa je ta novica tudi zaradi tega ker Xentrix sporočajo, da so začeli tudi s pisanjem novega materiala. Ta se bo znašel na novi plošči, ki bo tako prvi studijski izdelek benda po leta 1996 izdanem albumu Scourge.

Xentrix imajo trenutno že potrjen tri koncerte v aprilu s Kreator in Evile (Dublin, Manchester in London).

Za osvežitev spomina si zavritete naslovno skladbo najboljšega albuma benda, For Whose Advantage? (1990).

https://www.youtube.com/watch?v=s5_534qkkVg

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki