Vrnitev heavy metal legend SAXON!
Avtor: Nina Grad
Kdo: Saxon (UK), AC Angry (Ger), Metlasteel (Slo)
Kdaj: 12.6. ob 19,30h
Kje: Kino Šiška
Vstopnina: 22€ preko On Parole
Neuničljivi saksonski orli, protagonisti pisanja metalske biblije in ena nosilnih skupin gibanja “NWOBHM” v začetku osedmesetih let prejšnjega milenija Saxon, so danes na svojih uradnih straneh naznanili novo evropsko turnejo!
V sklopu le te so potrdili vnovični obisk Ljubljane, kjer bodo nastopili, dne 12.06.2013!
Kot domača predskupina bodo nastopili METALSTEEL, kot predskupina turneje pa AC ANGRY!
Na staro evropsko celino se bodo Saxon v sklopu svoje nove svetovne turneje posvečene promociji prihajajočega novega studijskega izdelka “Sacrifice”, premaknili z Britanskega otočja, kjer bodo koncertirali skozi maj 2013!