Vrnitev heavy metal legend SAXON!

0 0

Avtor: Nina Grad

Kdo: Saxon (UK), AC Angry (Ger), Metlasteel (Slo)

Kdaj: 12.6. ob 19,30h

Kje: Kino Šiška

Vstopnina: 22€ preko On Parole

Neuničljivi saksonski orli, protagonisti pisanja metalske biblije in ena nosilnih skupin gibanja “NWOBHM” v začetku osedmesetih let prejšnjega milenija Saxon, so danes na svojih uradnih straneh naznanili novo evropsko turnejo!

V sklopu le te so potrdili vnovični obisk Ljubljane, kjer bodo nastopili, dne 12.06.2013!

Kot domača predskupina bodo nastopili METALSTEEL, kot predskupina turneje pa AC ANGRY!

Na staro evropsko celino se bodo Saxon v sklopu svoje nove svetovne turneje posvečene promociji prihajajočega novega studijskega izdelka “Sacrifice”, premaknili z Britanskega otočja, kjer bodo koncertirali skozi maj 2013!

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki