Waysted ponovno zbrani skupaj!

0 1

Waysted, skupina, kateri šefuje legendarni basist skupine UFO Pete Way, se je znova zbrala skupaj v klasični postavi, Pete Way, Fin, Chris George in Paul Haslin, da posname novi studijski album.

S povratnikom Chrisem Georgeom se skupina trenutno ukvarja z zaključnimi finesami na novih skladbah, potem pa se bo za dva tedna napotila v studio, kjer bo posnela ploščo “The Harsh Reality”. Album bo izšel v Veliki Britaniji v letošnjem oktobru in sicer pri založbi Livewire Records, temu pa naj bi sledili tudi nekateri nastopi skupine.

Več informacij o tem kaj se dogaja trenutno z Waysted najdete na: www.waysted.co.uk.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki