Whitechapel napovedali prvi DVD
Avtor: Primož Novak
Ameriški deathcore mogotci Whitechapel so najavili prvi DVD z naslovom The Brotherhood of the Blade, ki bo izšel 30. oktobra.
Na DVD-ju bo poleg koncerta, ki je bil posnet v rojstnem kraju skupine, seveda tudi dokumentarni film, ki bo predstavil vsakega člana ter spremembe, ki jih je skupina doživela skozi svojo kariero. Izdelek je posnel Mathis Arnell, za zvočno obdelavo pa je poskrbel Mark Lewis, ki s skupino sodeluje tudi pri snemanju albumov.
DVD je bil financiran preko Indiegogo kampanije, za tiste, ki si kopije niso priskrbeli v kampaniji pa bo DVD na voljo tudi preko založbe Metal Blade Records. Skupina zaenkrat ni objavila nobene skladbe, na voljo je le DRAŽILNIK.
Na DVD-ju bo možno torej videti sledeče:
* DVD: “The Brotherhood Of The Blade” dokumentarec
* DVD: Live at The International – Knoxville, TN June 7, 2014 (video)
01. Rise (live)
02. Our Endless War (live)
03. Section 8 (live)
04. Faces (live)
05. I, Dementia (live)
06. Possession (live)
07. Prostatic Fluid Asphyxiation (live)
08. Vicer Exciser (live)
09. Mono (live)
10. Worship The Digital Age (live)
11. The Saw Is the Law (live)
12. Possibilities Of An Impossible Existence (live)
Kot bonus bo dodan še live CD, na katerem bodo naslednje skladbe:
01. Rise (live)
02. Our Endless War (live)
03. Section 8 (live)
04. Faces (live)
05. I, Dementia (live)
06. Possession (live)
07. Prostatic Fluid Asphyxiation (live)
08. Vicer Exciser (live)
09. Mono (live)
10. Worship The Digital Age (live)
11. The Saw Is The Law (live)
12. Possibilities Of An Impossible Existence (live)
13. This Is Exile (live bonus track)