Wintersun z novim kitaristom!

0 4

Avtor: Aleš Podbrežnik

Finski epski metalci Wintersun so v svoje vrste sprejeli novega kitarista!

To je 27. letni  Asim Searah. 

Asim, ki se je rodil v Pakistanu, se je preselil na Finsko pri osemnajstih letih, da bi s lahko izdatneje osredotočil na glasbeno kariero. Tako je pred prključitvijo k Wintersun že igral pri več skupinah in sodeloval znotraj različnih glasbenih projektov.

Wintersun bodo svoj tretji studijski album z naslovom “The Forest Seasons”, izdali v letošnjem juliju.

Novi studijski album bo izšel pri nemški založbi Nuclear Blast Records.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki