Witchery objavili skladbo Oath Breaker

0 1

Avtor: Primož Novak

Švedska blackened thrash metal zasedba Witchery predstavlja skladbo “Oath Breaker”, ki se nahaja na novem albumu »In His Infernal Majesty’s Service«, ki izide 25. novembra pri Century Media Records.

Skupina je nazadnje bila aktivna v letu 2010, ko je izdala album »Witchkrieg« ter opravila nekaj nastopov. Zaradi obveznosti preostalih članov, je skupina morala počivati, dokler ni kitarist Patrik Jensen (The Haunted) zbral prave nove člane, s katerimi je posnel prihajajoči album.

Na albumu se bodo zvrstile naslednje skladbe:

01. Lavey-athan

02. Zoroast

03. Netherworld Emperor

04. Nosferatu

05. The Burning Of Salem

06. Gilded Fang

07. Empty Tombs

08. In Warm Blood

09. Escape From Dunwich Valley

10. Feed The Gun

11. Oath Breaker

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki