Witchery objavili skladbo Oath Breaker
Avtor: Primož Novak
Švedska blackened thrash metal zasedba Witchery predstavlja skladbo “Oath Breaker”, ki se nahaja na novem albumu »In His Infernal Majesty’s Service«, ki izide 25. novembra pri Century Media Records.
Skupina je nazadnje bila aktivna v letu 2010, ko je izdala album »Witchkrieg« ter opravila nekaj nastopov. Zaradi obveznosti preostalih članov, je skupina morala počivati, dokler ni kitarist Patrik Jensen (The Haunted) zbral prave nove člane, s katerimi je posnel prihajajoči album.
Na albumu se bodo zvrstile naslednje skladbe:
01. Lavey-athan
02. Zoroast
03. Netherworld Emperor
04. Nosferatu
05. The Burning Of Salem
06. Gilded Fang
07. Empty Tombs
08. In Warm Blood
09. Escape From Dunwich Valley
10. Feed The Gun
11. Oath Breaker