Zack bo kmalu back!

0 0

Vokalist skupine Rage Against the Machine, Zack De La Rocha, je zaključil delo na prvem solo albumu, s katerim se ukvarja že od odhoda iz RATM leta 2000. na sedaj še neimenovanem sodeluje bobnar zasedbe Mars Volta, Jon Theodore. Ljudje, ki so blizu Zackovi ekipi ustvarjalcev, so potrdili, da igra Zack na plošči klaviature, zvočno pa naj bi šlo za hibridno mešanico Led Zeppelinov in Dr. Dreja, nekatere pesmi pa naj bi dejansko premogle moč in energijo, katero je bruhal v RATM.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki