Zaključni koncert »Važno, da zadane« se bliža!

0 0

Na koncertu boste lahko slišali vse največje uspešnice skupine, ki so nastale v 19 letih njenega obstoja, med njimi Nisem več s tabo, Led s severa, Črn tulipan, Garbage, Mala nimfomanka, Oklep, Vrn’ se k men’, Neki sladkega, Pomlad … Na odru se jim bodo pridružili številni gostje: zbor Perpetuum Jazzile, ki bo skupaj z Big Foot Mamo odigral del njihovega repertoarja, nato ansambel Lojzeta Slaka, kot posebna gosta pa bosta nastopila tudi Neisha in Slaviša Stojanović.

Zagotovo bo zanimiva tudi scenska postavitev, seveda ne brez razloga. Skupina se je namreč odločila koncert zabeležiti s koncertnim videoposnetkom, za katerega je scenarij in režijski del prevzela Benjamin Produkcija. Posnetki s koncerta bodo uporabljeni v prvem dokumentarnem filmu o BIG FOOT MAMI, ki bo leta 2010 povzel 20 let njihovega delovanja.

Vsekakor bo to koncertni dogodek, ki ga boste še dolgo pomnili!

VEČ NA: WWW.BIGFOOTMAMA.NET

Predprodajna mesta: Hiša vstopnic (City Park), bencinski servisi Petrola, Kompasove poslovalnice, poslovalnice Big Banga, Modri študentski servisi, prodajna mesta 3DVA, blagajna Hale Tivoli in blagajna Križank.

Internetna prodaja: www.eventim.si, www.koncerti.net in www.vstopnice.com.

Cena vstopnic:
v predprodaji 23,00 €,
na dan koncerta 29,00 €.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki