Zemial v Orto baru

0 4

Avtor: Rok Klemše

Legendarni grški black metalci ZEMIAL, so pričeli svojo pot že leta 1989 in so ubistvu kar prva grška skupina takoimenovanega drugega vala black metala z vplivi bandov kot so Bathory, Celtic Frost in Hellhammer. Koncert bosta odprli dve mlajši domači obetavni skupini NEPHROLITH in SLAVENGER!!! Nephrolith so že kar znani med domačo black metal publiko, saj so kar redni gostje odrov, Slavemger pa bodo tokrat imeli prvi nastop v Ljubljani!
Karte se že da rezervirat na www.dirtyskunks.org za 12 eurov, brez rezervacije bo karta 16 eurov.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki