Asphyx z januarjem v studio
Avtor: Sebastijan Videc
Nizozemski doom/death metal veterani, Asphyx, se januarja vračajo v studio, z namenom dokončanja novega albuma, naslednika leta 2012 izdanega ‘Deathhammer’. Prihajajoči album bo tudi prvi za novega bobnarja, Stefana Hüskesa, ki je leta 2014 zamenjal Boba Bagchusa.
Frontman Martin Van Drunen: “2016 bomo definitvno izdali nov brutalni Asphyx album na naš prav poseben način.”
Asphyx so sicer pred kratkim zaključili z južno ameriško turnejo, prvo na tem kontinentu, po več kot dvajsetih letih. Video kolaž posnetkov s turneje si lahko ogledate spodaj.