Born of Osiris najavili novi album

0 2

Avtor: Primož Novak

Ameriška deathcore zasedba Born of Osiris bo 23. oktobra pri Sumerian Records izdala novi album z naslovom Soul Sphere.

Skupina je pokušino objavila dve skladbi. Prvo z naslovom Throw Me in the Jungle lahko poslušate TUKAJ. Drugo, naslovljeno Resilience, pa spodaj.

Album, ki bo nasledil Tomorrow We Die Alive iz leta 2013, bo vseboval 12 novih skladb:

  1. The Other Half Of Me
  2. Throw Me In The Jungle
  3. Free Fall
  4. Illuminate
  5. The Sleeping And The Dead
  6. Tidebinder
  7. Resilience
  8. Goddess Of The Dawn
  9. The Louder The Sound, The More We All Believe
  10. Warlords
  11. River Of Time
  12. The Composer

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki