Božični The Killers!
The Killers predtavljajo novo božično pesem z naslovom “I Feel It In My Bones”!
Ameriški rockerji The Killers predstavljajo novo, božično pesem z naslovom “I Feel It In My Bones”. To je že njihova sedma božična pesem zapored, s katero so podprli Svetovni dan boja proti AIDS-u. Celoten izkupiček od prodaje singla na iTunes bodo namenili dobrodelni organizaciji (RED).
Videospot za novi single pa si lahko ogledate spodaj: