Despised Icon objavili še eno novo skladbo
Avtor: Primož Novak
Kanadska deathcore zasedba Despised Icon je posnela video za skladbo The Aftermath, ki se nahaja na prihajajočem album »The Beast«, ki bo izšel 22. julija pri Nuclear Blast.
Video za skladbo lahko pogledate spodaj, video za naslovno skladbo lahko pogledate TUKAJ.
Album je produciral in zvočno obdelal bivši kitarist skupine, Yannick St-Amand (Beneath the Massacre, Neuraxis), miks pa je opravil Andy Sneap (Megadeth, Exodus). Naslovnico za album je zrisal Alexandre Goulet.
»Beast« bo prvi album skupine po sedmih letih. Stilsko bo album spominjal na zadnja dva izdelka skupine, s čimer skupina navaja, da bo izdelek tehničen in hiter.
Na albumu bo 10 novih skladb:
01. The Aftermath
02. Inner Demons
03. Drapeau Noir
04. Bad Vibes
05. Dedicated To Extinction
06. Grind Forever
07. Time Bomb
08. One Last Martini
09. Doomed
10. Beast