Elevators, 30.04.2010, Ljubljana (Orto bar)!

0 4

Ekipa preverjenih glasbenikov je pred približno sedmimi leti v paket visoko kakovostne glasbe zapakirala  funk, jazz in rock. Glavno vlogo imajo nabrite kitarske linije, >>groovy<< bas in druge značilnosti glasbe iz sedemdesetih let prejšnjega stoletja. Le-ta je predvsem intrumentalna, tu in tam pa jo prekinejo hudomušni in skrbno napisani teksti.  Vsekakor gre za lahkotno in igrivo godbo za vsakdan, kjer pa se nam že ob malo pozornejšem posluhu razodene resnično mojstrstvo vsakega člana posebej. Po približno enoletnem počitku se bodo fantje prestolnici predstavili v petek, 30.4.2010 v ljubljanskem ORTO baru ob 21:00. Vsi ljubitelji dobre glasbe vabljeni, da se nam pridružite!

www.myspace.com/elevatorsband

Elevators so: Jani Hace – bas kitara, Sergej Ranđelović RunJoe – bobni, vokal, Davor Klarič – klaviature, Robi Pikl – kitara, vokal

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki