God Seed: I Begin

0 1

Avtor: Rok Klemše

Še ena novica povezana z Gorgoroth! Norveška zasedba God Seed, ustanovitelja katere sta nekdanja člana Gorgoroth, vokalist Gaahl in basist King, bo 30.oktobra pri založbi Indie Recordings izdala prvenec I Begin. King pravi, da God Seed predstavljajo bolj spiritualni stran članov skupine, kot prej pri Gorgoroth.

 

God Seed sestavljajo:

* Tom Cato Visnes (a.k.a. King) (TEMPLE OF THE BLACK MOON, OV HELL, GORGOROTH) – bas
* Kristian Espedal (a.k.a. Gaahl) (GORGOROTH, TRELLDOM, WARDRUNA) – vokal
* Stian “Sir” Kårstad (TRELLDOM, DJERV) – kitara
* Kenneth Kapstad (MOTORPSYCHO) – bobni
* Geir Bratland (DIMMU BORGIR) – klaviature
* Lust Kilman (THE BATALLION, GRIMFIST) – kitara

God Seed sta leta 2009 ustanovila Gaahl in King, po tem kot sta izgubila sodno bitko za ime Gorgoroth, proti ustanovitelju benda, kitaristu Infernusu. Gaahl je skupino sicer zapustil leta 2009, saj se je povsem umaknil z black metal scene, a se je kmalu v skupino tudi vrnil.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki