Interceptor na koncertu v Mozirju, dne 01.02.2008!
Slovenske graveyard metal legende Interceptor po 18 letih, ko so začeli trgati kavbojke in drkati strune, prvič kot strela z jasnega prihajajo v Zg. Savinjsko dolino. Ker je v teh koncih vse črno in ker je maškarada dan, ko se lahko tudi tisti, ki jih starši terorizirajo, preobrazijo v izven serijskega morilca, podlega bogoskruneža, ali pa prsato pocestnico, je petek, 1.2.2008 “Mozirje v Zg. Savinjski dolini – ogrevan šotor pred Mozirskem gaju”, kot nalašč za mračno in krvavo seanso.