Killswitch Engage končali s snemanjem novega albuma
Avtor: Primož Novak
Ameriška metalcore zasedba je sporočila, da je zaključila s snemanjem novega albuma, ki bo izšel enkrat prihodnje leto.
Prihajajoči, zaenkrat še nenaslovljeni sedmi studijski album je ponovno produciral kitarist zasedbe Adam Duktiewicz. S kom bo skupina sodelovala v postprodukciji pa zaenkrat še ni znano. Vokalist skupine Jesse Leach pravi, da je bilo snemanje novega albuma največji izziv doslej.
Album bo nasledil Disarm The Descent, na katerem je pel Jesse Leach, ki je bil prisoten na prvih dveh albumih. Jesse je leta 2012 zamenjal Howard Jonesa, ki je skupino zapustil zaradi osebnih težav.
KSE bodo v novembru opravljali ameriško turneja, kdaj se bo skupina vrnila na evropska tla pa zaenkrat ni informacij.