Saxon objavili še eno novo skladbo

0 0

Avtor: Primož Novak

Britanske heavy metal legende Saxon so objavile skladbo Queen Of Hearts s prihajajočega novega 21. studijskega albuma Battering Ram, ki bo izšel 16. oktobra pri UDR Music.

Vokalist zasedbe Biff Byford pravi, da je na albumu prisoten naraven napredek v smislu, da je na albumu manj rock’n’rolla ter več heavy metala.

Album je produciral legendarni Andy Sneap (Megadeth, Testament idr.) v studiu Backstage. Skupina je za naslovno skladbo posnela tudi video, ki si ga lahko ogledate TUKAJ. Izdelek bo na voljo kot CD, vinilka, ter kot limitiran boxset, ki bo vseboval CD, vinil in bonus CD s koncertnim dokumentom s turneje Denim & Leather z leta 2011.

Na izdelku se bo zvrstilo 10 novih skladb:

01. Battering Ram
02. The Devil’s Footprint
03. Queen Of Hearts
04. Destroyer
05. Hard And Fast
06. Eye Of The Storm
07. Stand Your Ground
08. Top Of The World
09. To The End
10. Kingdom Of The Cross

Saxon so nazadnje v Sloveniji nastopili na letošnji ediciji Metaldays. Reportažo s prvega dne festivala, ko so nastopile legende britanskega heavy metala, lahko preberete TUKAJ.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki