Miss May I z novim albumom

0 1

Avtor: Primož Novak

Ameriška metalcore zasedba Miss May I se dobro leto po albumu Rise of the Lion vrača z novim izdelkom, naslovljenim Deathless, ki izide 7. avgusta pri Rise Records.

Skupina je objavila prvo novo skladbo z naslovom I.H.E., ki si jo lahko poslušate spodaj.

Album sta producirala Joey Sturgis (Of Mice & Men) in Nick Sampson (Asking Alexandria) v studiu The Foundation Recording Studio. Producent Joey Sturgis je s skupino sodeloval že v preteklosti, in sicer na prvih dveh albumih, kar po besedah vokalista Levija Bentona pomeni, da se vračajo v korenine, s čimer je poudarjen bolj agresiven pristop pisanja glasbe.

Na izdelku se bodo zvrstile naslednje skladbe:

01. I H.E.
02. Trust My Heart (Never Hope To Die)
03. Psychotic Romantic
04. Deathless
05. Bastards Left Behind
06. Arise
07. Turn Back The Time
08. Empty Promises
09. The Artificial
10. Born From Nothing

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki