Symphony X: Without You

0 0

Avtor: Rok Klemše

Newyorški prog metalci Symphony X predstavljajo drugi single s prihajajoče plošče Underworld, Without You. Underworld bo pri založbi Nuclear Blast izšel 24.julija, Without You, o kateri je kitarist Michael Romeo povedal, da je mehkejša, baladno naravnana skladba,  pa lahko prisluhnete spodaj. Naslovnico je zrisal priznani stripovski risar Warren Flanagan (Watchmen, The Incredible Hulk).

Underworld:
01. Overture
02. Nevermore
03. Underworld
04. Without You
05. Kiss Of Fire
06. Charon
07. Hell And Back
08. In My Darkest Hour
09. Run With The Devil
10. Swansong
11. Legend

Skupina je album posnela v Romeovem studiu The Dungeon, še posebno velik poudarek pa so tokrat dali komadom kot takim ter posamičnim vokalom in rifom, po svojih besedah pa so tokrat ujeli pravo ravnotežje med agresivnostjo in čustvenostjo. Čeprav Underworld ni konceptualna plošča pa ga tematsko povezuje Dantejeva Božanska komedija, predvsem Pekel.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki