Neurosis razkrili novi album

0 0

Kalifornijske legende post-metala Neurosis so razkrili nekaj detajlov o svojem prihajajočem, že enajstem albumu. Album bo nosil ime Honor Found In Decay.

5 let po izidu Given to the Rising, ki je bil odlično sprejet med poslušalci, bodo Neurosis z legendarnim producentom Albinijem ponovno pripravili kolaž unikatnega materiala eksperimentalne metalske kakofonije.

Album bo izšel prek Neurosisove lastne založbe Neurot Recordings. 26. oktobra bo na voljo v Nemčiji, 29. oktobra v Veliki Britaniji in 30. oktobra v Severni Ameriki.

Za prihajajoče novice o albumu in bendu pa več na strani: www.neurosis.com

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki