Septicflesh delajo na novem albumu
Avtor: Primož Novak
Grška simfonična death metal zasedba je sporočila, da je zelo zaposlena z naslednikom albuma »Titan«, ki bo izšel spomladi 2017.
Skupina je med drugim sporočila, da ponovno dela s praškim filharmoničnim orkestrom. Raba orkestra je namreč od albuma »Communion« eno glavnih orožij skupine.
Simfonije za novi album bodo posnete decembra v Pragi. Spisal pa jih je kitarist zasedbe Christos Antoniou.
Bobne za album bo prvič snemal Kerim Lechner (ex-Decapitated), ki se je skupini pridružil leta 2014.