Umrl dolgoletni bobnar Sebastiana Bacha

0 1

Avtor: Urban Bolta

Mark Bam Bam McConnell, dolgoletni bobnar v spremljevalni skupini Sebastiana Bacha, je pred nekaj dnevi umrl zaradi odpovedi notranjih organov.

Bobnar je bil v sredo zjutraj prepeljan v bolnišnico, iz koder so sporočili, da je utrpel možgansko kap, zaradi česar je bilo njegovo telo močno prizadeto, tako da so dan kasneje zdravniki lahko samo še potrdili smrt. V času slovesa so bili ob njem člani družine in najtesnejši prijatelji.

McConnell je bil član zasedbe Blackfoot, predno se je leta 1997 pridružil nekdanjemu Skid Row frontmanu Sebastianu Bachu, s katerim je igral vse do leta 2005. Bach se je dolgoletnemu prijatelju že poklonil s spominskim zapisom na Facebooku.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki