Valient Thorr pri novi založbi
Avtor: Primož Novak
Ameriška zasedba Valient Thorr je podpisala pogodbo z založbo Napalm Records, pri kateri bo naslednje leto izdala novi album.
Skupina bo s snemanjem naslednika Our Own Masters pričela novembra, album pa bo izšel spomladi 2016. Preden se skupina zapre v studio, bo opravila še eno evropsko turnejo. Datume turneje si lahko preverite TUKAJ.
Na fotografiji: Valient Himsel (vokal) med nastopom na festivalu Metaldays 2014, v Tolminu (RockLine fotoarhiv 2006-2015, vse pravice pridržane). Celotno RockLine reportažo s tega festivalskega dogodka lahko preberete TUKAJ.